Açılış ve Temel Atma Töreni

Erkan Yüksel Organizasyon

AÇILIŞ VE TEMEL ATMA TÖRENİ HİZMETİ


temel-atma_800_400 (1)

AÇILIŞ VE TEMEL ATMA

 

Erkan Yüksel Organizasyon şirketimiz 2006 yılından bu yana her türlü etkinlik ve organizasyon taleplerinizde yanınızda olmuştur. 2006 yılında bu sektöre girdikten sonra deneyim ve tecrübe kazanmış ve hangi alana hangi konsept uygulanır, ne dikkat çeker, nasıl iletişim kurulur ve karşılıklı alışveriş nasıl yapılır sorularına cevap bulmuştur. Bu sayede her etkinliğimiz ve organizasyonumuz başarı ile tamamlanmış ve hep memnuniyet sağlanmıştır.

AÇILIŞ VE TEMEL ATMA TÖRENLERİ ETKİNLİKLERİMİZ HAKKINDA

Açılışları ve temel atmalar sanki yeni bir hayata ve başlangıca adım atıyormuşçasına önem taşır. Bu sebeple açılışlarda organizasyon yaparken daha hassas davranırız. Davetiyelerin hazırlanması, grafik tasarımı, davetiyelerin dağıtımı, alanın hazırlanması, ses sistemleri, konuşa kürsüleri, sandalye ve masaların durumu, süslemeler ve oturma düzenleri, protokol durumu gibi birçok konu bu etkinliklerde önemlidir. Eğer resmi bir açılış ise protokole dikkat etmek her iki taraf için de hem hassas hem de gerginlik yaratabilecek kadar önemlidir. Özel bir açılış ise de tanıtım açısından çok dikkat getirici bir konsept olmalıdır. Kısacası, açılış ve temel atma etkinliklerimizde özel mi resmi mi belirtmek bizim işimizi oldukça kolaylaştıracaktır.

ETKİNLİK İŞLEYİŞİMİZ

Erkan Yüksel Organizasyon olarak ister kurumsal ister bireysel tüm etkinlik ve organizasyonlarınızda yanınızdayız. Bizimle iletişim kurduktan sonra organizasyon işleyişimiz başlar ve bunun için profesyonel bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz işlerinizle ilgilenirken biz sizin için organizasyonunuzu planlarız.

Öncelikle, irtibat kurarak etkinlik gün ve saatine karar vermek için bir araya gelmeliyiz. Sonrasında toplantı esnasında karşılıklı talepler ve beklentiler konuşulmalıdır. Ona göre bir ücret ödemesi yapılır. Etkinlik günü sizin talepleriniz ile bizim fikirlerimiz birleşerek ortaya mükemmel bir konsept çıkar. Bu da hitap edeceğimiz kesimi mutlaka etkileyecektir.

Etkinlik için nerenin açılışı yapılacak, nereye temel atılacak, kimler katılacak, ne istiyoruz, yemekli bir organizasyon mu yoksa gala tarzı bir ortam mı yaratılacak konuları hepsi organizasyonun sorunsuz olması açısından önemli mevzulardır. Bunun dışında istenen ekstra şeyler elbette hem planı hem de size vereceğimiz fiyatı etkileyecektir.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...