ATEŞBAZ

Erkan Yüksel Organizasyon

ATEŞBAZ


indir

ATEŞBAZ

 

Ateşbaz Kimdir?

 

Ateşbaz, ateş ile türlü gösteriler yapan kişiye verilen isimdir. Aynı zamanda birçok kişi tarafından da ateş yutan adam olarak bilinir. Bizlerin dokunmaya korktuğu ateş ile çeşitli gösteriler yaparak hepimizin şaşkınlıkla izlemesine sebep olan ateşbazlar bu gösterilerini gerçekleştirirken de göz alıcı kostümleri ile dikkat çekerler.

Organizasyon şirketimizin bir parçası olan ateşbaz hizmetimiz her türlü güvenlik önlemleri alındıktan sonra gerçekleştirilen bir gösteridir. İzleyenleri hiçbir şekilde tehlikeye sokmadan yapılan muhteşem ateş gösterisi izleyenleri etkilemekle kalmayıp eğlendirecektir de.

Ateş ile gösteri yapan ateşbazlarımız önceden bu işin eğitimini almış ve tecrübe kazanmış olup sizlere kaliteli bir gösteri sunmak için devamlı çalışmalar yapmaktadırlar. Yapılan çalışmalar sonucu karşılaştığımız memnuniyet ile ateşbaz gösterilerimizi ileri seviyelere taşıyıp sizlere daha kaliteli gösteri sunmak bizim en büyük amacızdır.

 

Ateşbaz Organizasyonlarda Ne Yapar?

Ateşbaz gösterisi denilince hepimizin aklına ağzından ateş çıkartan adam figürü belirir. Son dönemlerde organizasyonların aranılan hizmetlerinden biri olan ateşbaz gösterileri çok ilgi çekmektedir. Organizasyon şirketimizin animasyonlar hizmeti içerisinde yer alan ateşbaz gösterisi birçok etkinliğinizde izlemekten keyif aldığınız bir gösteri haline gelmiştir.

Doğum günü organizasyonları, düğün organizasyonları, sünnet organizasyonları, açılış organizasyonu, şenlik ve piknik organizasyonu ve festival gibi birçok organizasyon için ateşbaz gösterilerimiz aranılan önemli bir figürdür.

Ateşbaz gösterilerimizde çeşitli şovlar vardır. Tek bir figüre bağlı kalmayıp sizleri şaşırtacak pek çok gösteriyi barındırır içerisinde. İzleyenler tarafından her zaman dikkat çeken ateşbazlarımız misafirlerinizin keyifli vakit geçirmesi için sürekli bir çalışma halindelerdir.

Ateşbaz organizasyonumuzdan yararlanmak için bizleri telefonla arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaret ederek daha önce bulunduğumuz organizasyonlardaki resimlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca internet sitemizde bulunan adresimizi ziyaret ederek birebir iletişim kurabiliriz.

Erkan Yüksel Organizasyon olarak yıllardan beri organizasyon işinde adımızı duyurmaya ve günden güne gelişmeye devam ediyoruz. Birçok hizmet alanında referanslarımız ile birlikte başarılı işlere adım atmaya ediyoruz. Müşteri odaklı çalışmayı amaç edinerek siz değerli müşterilerimize en özel anlarınızda unutulmayacak anılar biriktirmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...