Avm Etkinlikleri

Erkan Yüksel Oorganizasyon

AVM ETKİNLİKLERİ


izmirorganizasyon-8_800_400 (1)

 

2006 yılında İzmir Konak merkezli kurulan Erkan Yüksel Organizasyon şirketimiz EY organizasyon olarak tanınmaktadır ve birçok etkinlik ve organizasyon alanında hizmet vermektedir. Özellikle AVM etkinlikleri alanında yapmış olduğumuz çalışmalar tüm hizmetlerimize referans olabilecek nitelikte ve kalitededir.

AVM ETKİNLİKLERİMİZDE İŞLEYİŞİMİZ

AVM etkinliklerimiz her zaman müşteri odaklı olarak çalışır çünkü AVM mantığının temeli budur. Bizlerden talep ettiğiniz etkinlik kapsamında sizlerle veya yönetim kurulu ile toplantı yaparak müşteri potansiyelinizi öğreniriz. Bu potansiyel kapsamında istekleriniz, talepleriniz, beklentileriniz ile hizmet anlayışımızı birleştirerek etkinliğimizin planlamasını yaparız. Sizinle tekrar görüşme sağlayarak plandan bahsederiz ve onaylamanız durumunda reklam, süsleme, tanıtım, yarışma ve özel günlere özel projeleri uygulamaya geçiririz. Müşterileriniz alışveriş yaparken hem eğlenir hem de bu etkinlikler sayesinde AVM de kalma süresi uzar. Bu sayede karşılıklı alışveriş yapmış oluruz ve geri dönüt kazanmış oluruz.

Etkinliğimiz bittikten sonra internet sitemize girerek firmamız ve hizmetlerimiz ile alakalı olarak mutlaka geri bildirim yapmanızı istiyoruz. Çünkü bu geri dönütler ve feedbacklar bizim için ileride yapacağımız AVM etkinliklerinde referans olacaktır. Sizlerin de izni doğrultusunda etkinlik kapsamındaki fotoğrafları da yayınlamamız durumunda kalitemiz ve işleyişimizde profesyonelliğimiz görsellerle desteklenmiş olacaktır.

NEDEN ERKAN YÜKSEL ORGANİZASYON?

2006 yılından bu yana hizmet verdiğimiz için alanımızda uzman olduğumuzdan dolayı Erkan Yüksel Organizasyonu tercih etmelisiniz. Planlama konusundaki deneyimimiz ve tecrübemiz, tüm aksamaları önceden tahmin edebilecek kapasitedeki elemanlarımız sayesinde işinizi uzmanlarına bırakmalısınız.  Bu işlemlerimiz size ve bize zaman kazandırır. Biz sizin için çalışırken size eğlenmek kalır.

Sizin taleplerinizle bizim düşünlerimiz birleşirken AVM etkinlikleri ile müşterileriniz eğlenmiş olacaklar ve EY Organizasyon firmamız gerekli tüm çalışmayı yapacaktır.

Bizimle iletişime geçmeniz için yapmanız gerekenler; öncelikle İzmir merkezli olan firmamızın internet sitesini ziyaret edebilir ve oradaki formu doldurarak irtibat sağlayabilirsiniz. Yine internet sitemizde bulunan telefonlarımızdan bizeler ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda sizler de iletişim bilgilerinizi bırakıp istediğiniz etkinliğini belirterek randevu talep edersiniz ve o konudaki uzman ekibimiz sizinle iletişime geçer.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...