Çocuk Atölyeleri

Erkan Yüksel Organizasyon

ÇOCUK ATÖLYELERİ


cocuk-atolyesi_800_400

ÇOCUK ATÖLYELERİ

 

 

Neden Çocuk Atölyeleri

 

Katıldığınız çoğu etkinliklerinizde etrafta çocukların olduğunu fark etmişsinizdir. Doğum günü organizasyonlarının dışında da çocuklar için eğlenceli aktivitelerin olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden herhangi bir organizasyonunuzda gelip çocuklar için eğlenceli vakit geçirebilecekleri atölyeler kuruyoruz. Çocukların hem eğlenip hem de el becerilerini geliştirebilecekleri aktivitelerle vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Bireysel ve grupsal faaliyetlerde bilgi ve beceri geliştirme gibi temel konulara yönelik uygulamalar yapmaktayız.

 

Çocuk Atölyeleri Faaliyetlerimiz

 

Çocuklar için kurduğumuz atölyelerimizde el becerilerinin gelişmesi, zihinsel becerilerin kazanılması gibi öğretirken eğlendiren faaliyetler düzenliyoruz. Sizlerin bize kişi sayısı belirtmeniz ile hazırlıklı bir şekilde istediğiniz yere atölyemizi kuruyoruz. Yanımızda getirmiş olduğumuz malzemelerimiz ile çocuklar için oyun alanı yaratıyoruz. Bu sayede çocuklar hem oyun oynayıp hem de becerilerini geliştirebiliyorlar.

Çocuk atölyelerimiz belli yaş sınırları içerisindeki çocuklarımız için geçerlidir. Son zamanlarda alışveriş merkezlerinde sıkça rastladığınız atölyeler aslında alışveriş merkezlerinin de çocuklar için uygun olabileceğinin göstergesidir.

Çocuk atölyelerimizde deneyimli personellerimiz yer almaktadır. Atölyenin başında çocuklarınız ile ilgilenebilecek düzeyde eğitim görmüş deneyimli personellerimiz çocuklarınızın sorumluluklarını üstlerine alarak onlara bir şeyler öğretmeyi amaç edinmişlerdir. Çocuklarınız için boyama, el işi kağıt becerileri, resim çizme gibi etkinlikler düzenleyerek arkadaşları ile birlikte sosyal ortama alışmayı öğrenmelerini sağlıyoruz.

Doğum günü organizasyonlarınızda çocuk atölyesi hizmetimizden yararlanmak istediğiniz taktirde atölyelerimizi daha eğlenceli hale getirerek kalabalık bir ortamda çocuklar için uygun eğitici ve eğlenceli bir organizasyon sağlıyoruz.

 

İletişim Bilgilerimiz

 

İnternet sitemiz üzerinden bizimle ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. İsterseniz telefon numaralarımız ile bizleri arayabilir ya da e-posta adresimizden bizlere mesaj atabilirsiniz. Aklınıza takılan çok fazla soru ya da düşünceleriniz varsa yine internet sitesi üzerinden adres bilgilerimize ulaşıp bizleri yerimizde ziyaret edip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız olduğunu belirterek bizlere oradan da ulaşabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden yapmış olduğumuz paylaşımlara bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Yapmış olduğumuz organizasyonlarımızın çeşitli içeriklerini sosyal medya hesaplarımızdan sizlere sunarak kaliteli işimizi sizlerin de görmesini sağlıyoruz. Bizlere sormak istediğiniz sorularınız varsa kolaylıkla ulaşabilmeniz için internet sitemize bakmanızı tavsiye ediyorum.