Coffe Break İkramlar

Erkan Yüksel Organizasyon

COFFEE BREAK İKRAMLARI


coffee-break_800_400

COFFEE BREAK İKRAMLARI

Kurumsal Davet ve OrganizasyonlardaSeminerlerdeÜrün Tanıtım ve Lansmanlarda,Sergilerde,FilmGalalarındaDefilelerde, Toplantılarınızda Coffee Break Organizasyonumuzu tercih edebilirsiniz. Coffee Breaknedir? Coffee Break “Kahve Molası” anlamına gelmektedir.Açıkçası herkesin bir süre sonra biraz dinlenmeye ihtiyacı vardır ve hakkıdır.Bunu basit bir şekilde de gerçekleştirebilirsiniz, EY Organizasyona ulaşarak bunu şık,istediğiniz konsepde uygun,istediğiniz mekan ve zamanda,Sevgi-Saygı-Özen-Hijyen çerçevesinde de gerçekleştirebilirsiniz. EyOrganizasyon olarak Sağlığa ve Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz,özen gösteriyoruz. Elemanlarımızın giyimlerine,yiyecek-içecek sunumlarına ve sizlere gereken saygıyı göstereceğine %100 garanti veriyoruz.

Toplantı-davet denilince açıkçası toplumumuzda genel bir yargı,hatta ön yargı “Sıkıcı” geçecek yargısıyla yaklaşırız.EYOrganizasyon bu ön yargıları kırıyor,bir nevi tabuları yıkıyor.”Sıkılmayacağınızın garantisi veriyoruz” Ey Organizasyondakikalarınıza,davetlerinize anlam katar.İstediğiniz menüleri seçmekte özgürsünüz. Ey Organizasyon istenirse Müzik organizasyonu-sahne dekor organizasyonlarınızıda seve seve üstleniyor.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...