Doğum Günü İkramları

Erkan Yüksel Organizasyon

DOĞUM GÜNÜ İKRAMLARI


1235482-472848036147360-1040779244-n_800_400 (1)

DOĞUM GÜNÜ İKRAMLARI

Biz EY Organizasyon olarak sizleri önemsiyoruz. En mutlu günlerinizden biri olan,aylardır planladığınız doğum günüorganizasyonunuzu en iyi şekilde %100 müşteri memnuniyeti ile uygulamak için buradayız.

En sevdiklerinizin en güzel günlerini,küçük büyük yaş aralığı her ne olursa olsun güzelleştiriyor bu özel anlarınızı en iyi şekilde geçirmeniz için organize ediyoruz. Seçtiğiniz menü ve konsept ile size ve misafirlerinize hijyen kuralları çerçevesinde sunum yapıyoruz.

1 yaş daha geride bırakırken,EY Organizasyon bu değerli anınızda,sizlerin istekleri doğrultusunda her hizmeti gerçekleştirmeye hazır. Doğum günü hiç palyaçosuz olur mu? Palyaço hizmetimizde sizlerle,İsterseniz dans veya animasyon gruplarımızı da tercih edebilir.Bu güzel gününüze renk katabilirsiniz. Ey Organizasyon öncelikle sizin isteklerinize önem verir,organizasyonda görevli çalışanlar,süslemeler,doğum günü pastanız,müzikli doğum günü organizasyonlarınızda hizmetlerimiz de kusur etmiyor sizleri yalnız bırakmıyoruz.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...