Doktor Uzmanlık ve Jüri Klinik İkramları

Erkan Yüksel Oorganizasyon

DOKTOR UZMANLIK JÜRİ VE KLİNİK İKRAMLARI


coffee-break-6_800_400

DOKTOR UZMANLIK JÜRİ VE KLİNİK İKRAMLARI

Ey Organizasyon olarak siz değerli doktorlarımız için bu organizasyonumuzda çeşitli ikramlar mevcuttur. Hayatını, insan yaşamına adamış değerli doktorlarımız, sizleri yüreği kadar temiz, leziz, taze ikramlarımızla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Hayatımızda bir üst seviyeye eriştiğimiz başarılarımızı kutlamamız gerekir, Şirketimiz en iyi şekilde bu hizmeti sizlere sunmayı amaçlar.Hani derler ya “doktordan temiz araba”, işte bir o kadar temiz bir o kadar güvenilir.

EY Organizasyondan “Temiz Organizasyon.” Ey organizasyon,sizlerin sağlığı ve memnuniyetini birinci planda tutar.Hele ki hizmet-sunum yapacağımız kişiler,canımızı korkmadan emanet ettiğimiz doktorlarımızsa,deneyimli personelimiz her türlü konuda titiz ve dikkatli davranacaktır. Lütfen Önlüklerinizi çıkartınız,Sahneyi EY Organizasyonabırakınız. Masalarınıza doğru yöneliniz,fakat bu sefer Ameliyat Masası değil Ey Organizasyon tarafından en iyi,en leziz şekilde hazırlanmış Yemek masasına buyur edelim sizleri. Deneyimli personelimiz,en iyi şekilde sunum yapıcaktır. İsterseniz menülerinizi sizler oluşturabilir,en mutlu gününüzde en sevdiğiniz yemekleri sizlere sunma fırsatını bizlere vermiş olursunuz.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...