Gala Yemekleri Organizasyonu

Erkan Yüksel Oorganizasyon

GALA YEMEKLERİ


12694849-941574692545421-9100236818880736159-o_800_400

GALA YEMEKLERİ

 

Kutlanması gereken önemli bir durumun galası için hazırlanacak olan yemekte Erkan Yüksel Organizasyon olarak 2006 yılından beri sizlere hizmet vermekteyiz. Bu önemli kutlama için özenli ve kaliteli hizmet arıyorsanız adres belli, Erkan Yüksel Organizasyon.

GALA YEMEĞİ HİZMETLERİMİZ

Gala yemekleri etkinlikleri daha fazla göze hitap eden, konseptin çok önemli olduğu, sunumlara çok dikkat edilen etkinliklerdir. Bu alanda size verdiğimiz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Süsleme ve dekorasyon, karşılama, catering, sunum ve sahne, teknik ekipman.

Bu hizmetleri biraz açıklayacak olursak;

Süsleme ve dekor amaçlı, sandalye giydirme, balonlar, süslemeler, kumaş tasarımlar, renk birliktelikleri, flamalar, kutlanan günün anlam ve önemine uygun dekor bulunur.

Karşılama hizmetinde; protokol karşılama, bay ve bayan garsonlar, valeler, güvenlik görevlileri bulunur.

Catering hizmetinde; kokteyl ve galada ne sunulacaksa hepsinin düzeni vardır. Yemekli mi açık büfe mi, içecek ve soğuk mezeler hepsi catering içinde değerlendirilir.

Sunum ve sahne hizmetlerimizde; sunucu ve sanatçı, müzik temini, konser, ekran ve projeksiyon, kamera ve fotoğraf çekimi, sunum masası, konuşma sahnesi bulunur.

Teknik ekipmanda da; protokol için oturma yeri, sahne, ses, ışık düzeni, geçiş için halı, geçiş için görsel bir dekor ve tüm malzemeler bulunur.

GALA YEMEKLERİNDE CATERİNG HİZMETİMİZ

Hijyenik ortamlarda hazırlattığımız yemeklerimiz ve mezelerimiz ile şık bir sunum yapmaktayız. Tecrübeli aşçılarımızla ister geleneksel yemek talepleriniz isterse modern açık büfe kanepe ve içecek talepleriniz hepsi itina ile hazırlanır ve görsel bir şovla sizlere sunulur. Gala yemeklerinin asıl etkilediği kısım yiyecek ve içecek bölümüdür ki genelde tercih edilen açık büfe tarzıdır. Yemek bölümünü özenle hazırlayıp, günün önemine göre süsleyerek misafirlerinize en iyi hizmeti vermeniz için çalışmaktayız. İçecek sunumlarını daha çok görevli arkadaşlarımız aracılığı ile yaparak davetlilerin istekleri doğrultusunda yapmaktayız.

Catering hizmeti içeriğimiz için gıda mühendislerimiz ve teknikerlerimiz çok detaylı çalışmakta olup Sağlık Bakanlığı ve Gıda Bakanlığı onaylı ürünler alarak ve bu ürünleri satan yerlerle anlaşmalı çalışarak, görsel hizmet sunarken sağlığınızı da ihmal etmeden çalışmaktayız. Bu konuda TSE onaylı belgelerimiz de bulunmaktadır.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...