Şişme Oyun Parkuru Kiralama

Erkan Yüksel Organizasyon

ŞİŞME OYUN PARKURLARI


whatsapp-image-2018-02-08-at-13-13-56_800_400 (1)

ŞİŞME OYUN PARKURLARI

Organizasyon Hizmetleri

Şişme Oyun Parkuru

Erkan Yüksel Organizasyon olarak 2006 yılından bu zamana kadar Organizasyon sektörünün birçok hizmet alanında; kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip haline getiren bir firma olarak siz değerli müşterilerimizle sayısız etkinlikte buluştuk.

Organizasyon sektöründe faaliyette bulunduğumuz Animasyon Hizmetleri çerçevesinde Pandomima alanında 12 yıllık edindiğimiz üstün ve uzman deneyimlerimizle birlikte tüm takım arkadaşlarımızla faaliyet göstermeye devam etmekteyiz.

Neden Şişme Oyun Parkuru

Şişme oyun parkuru plastik Malzemeler ile oluşturulmuş içine hava doldurularak tırmanma, kayma, zıplama gibi faktörlerle donatılmış çocuklar için ve kendini hala çocuk hissedenler için üretilen bir eğlence parkurudur. Çocuk parklarında ki eğlenceli aktivitelerinin büyük bir bölümünü istenilen adrese taşıyabilme özelliğine sahiptir.

Şişme Oyun Parkuru çocuklar için sunmuş olduğu birçok farklı fonksiyona sahip olmakla birlikte çocukların en gözde, en sevdiği, en eğlence dolu anları yaşadığı yer olma özelliği taşır. Kaplamış olduğu yüz ölçümü her ne kadar büyük bir alanı kaplamış olsa da taşınabilmesinin kolaylığı sayesinde farklı mekânlarda işlevi olmakta olan bir parkurdur. Her tür organizasyonda faaliyet gösterebileceği gibi özellikle çocuklar için organize edilmiş etkinliklerde; Doğum Günü, Yarışmalar gibi… Oldukça eğlencelidir.

Şişme Oyun Parkuru Neden Biz

Çocuklar ile ilgili olan bu hizmet oldukça uzman ve kalite gerektiren bir iş disiplini gerektirmektedir. Biz tüm ekibimizle birlikte çocuklarımızın sağlığı ve korkunç sonuçları önlemek için her zaman ki özverimizle çalışmaya devam ederek en iyi sonucu almak için çalışıyoruz.

Şişme Oyun Parkuru Alanları

Her türlü; Düğün, Davet, Açılış, Doğum Günü, Kutlama, Sünnet, Parti gibi daha birçok etkinlik ve organizasyonda kaliteli ve keyifli vakit geçirmeniz için zengin işlevler ile donatılmış Parkur seçeneklerimizle siz değerli müşterilerimiz için buradayız. Sizlere sunmuş olduğumuz Şişme Oyun Parkurunu kullanabileceğiniz Alanlar;

•Piknik Alanları

•AVM Etkinlikleri

•Festival

•Şenlik

•Vb.

Dilerseniz çocuklarınızın uzman, deneyimli ekibimizle eğlenceli, güvenli, Mutlu ve Kaliteli anlar yaşarken sizlerde kendiniz için sunduğumuz farklı daha birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizlere Telefon Numaramızdan ulaşabilirsiniz.