Kahvaltı / Brunch İkramları

Erkan Yüksel Organizasyon

KAHVALTI/BRUNCH İKRAMLARI


kahvalti-brunch_800_400

KAHVALTI/BRUNCH İKRAMLARI

Biz Ey Organizasyon olarak belirlediğiniz mekanda,isteğiniz doğrultusunda kahvaltı ve brunch servisinizi yaparak,titizlik ve müşteri memnuniyeti esas alınarak organizasyonunuzu en iyi şekilde organize ediyoruz. Mutlu veya Berbat bir güne uyanın her daim kahvaltınızdan ödün vermezsiniz.Kahvaltı özellikle Türk Kültüründe ayrı bir yere sahiptir. Ey Organizasyon olarak kahvaltı hizmetimiz ile karşınızdayız. Brunchkahvaltı ile öğle yemeğini birleştiren öğün anlamına gelir. Toplantılarınızda, Tanıtım ve Açılışlarınızda, Ev ve Mekan Partilerinde BRUNCH / KAHVALTIorganizasyonumuzu tercih edebilirsiniz.

Bütçenize en uygun ve en kaliteli sunumlarla size hizmet vermekten gurur duyarız.Hijyenik,Organik taze ve zenginmenüsü ile gününüzü lezzetlendiren EY Organizasyon sizlere bir sabah kahvaltısından daha fazlasını sunuyor. %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile EY Organizasyon hizmetinizdedir.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...