KİRALAMA HİZMETLERİ

Erkan Yüksel Organizasyon

KİRALAMA HİZMETLERİ


mobiljenerator-kiralama_800_400_1

KİRALAMA HİZMETLERİ

Neden Kiralama Hizmetleri

Düzenleyeceğiniz etkinlik ve organizasyonlar da zaman ve paradan tasarruf etmek istiyor ve de birlikte iletişimde bulunmak istediğiniz insanlarla olmak varken etrafınızda ki her şeyi planlamak organize etmek ile zaman harcamak istemiyor musunuz?

İşte tam bu noktada Kiralama Hizmetleri adı altında sizlere sunulan çok çeşitli etkinlik ve organizasyonlarınız da kullanabileceğiniz çok çeşitli ekipman desteğimize başvurabilir ve kiralayabilirsiniz. Böylece farklı adreslerden ekipman arayışına son verebilir bünyemizde ki Kiralama Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. EY ekibi olarak istediğiniz adreste ekipman desteğimiz ile birlikte orada hazır olabiliriz.

Kiralama Hizmetleri Neden BİZ

Hayatınızda aslında doğduğunuz andan itibaren her alanında bir organizasyona ihtiyaç duyar ve her şeyi organize etmek istersiniz ama siz bir yandan bunlara zaman harcarken yaşamın güzelliklerini, sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz değerli zamanınızı elinizden kaçırırsınız… İşte tam bu nedenle siz değerli müşterilerimizin mutluluğu, huzuru ve hayatı daha kalitesi yaşayabilmesi için müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiş biz EY organizasyon olarak tam kadro ekibimizle buradayız.

Kiralama Hizmetleri Seçeneklerimiz

 

Her türlü; Düğün, Davet, Açılış, Doğum Günü, Sünnet, Kutlama ve sizler için önemi olan tüm etkinlik ve organizasyonlarınızda ekipmana ihtiyaç duyduğunuz anda geniş kapsamlı, kaliteli, temiz ekipman çeşitlerimizle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Başlıca sunmuş olduğumuz Kiralama Hizmetleri şunlardır;

• Masa Kiralama

•Sandalye Kiralama

•Soba Kiralama

•Minder Kiralama

•Mobil Jeneratör Kiralama

•Jeneratör Kiralama

•Tribün Kiralama

•Ses, Sahne, Işık Kiralama

•Şemsiye, Çardak Kiralama…

 

Gibi daha birçok ekipmanlarımızla birlikte çeşitli etkinlikler ve organizasyonlarda destekçiniz olmak için EY olarak sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Yapılacak olan etkinlikten belli bir süre önce bize ulaştığınız takdirde firmamız sizin için hizmet listemizi sunacaktır. Yaptığımız organizasyonları da baz alarak başarımızın ölçüsünü görebilirsiniz.

 

Elbette her organizasyonumuz müşterilerimizin isteklerine göre şekil almaktadır. Ek olarak istediğiniz hizmetleri dahil edebilir veya istemediklerinizi çıkarabilirsiniz. Özünde amacın misafirleri memnun etmek olan bu tür etkinliklerin amacına ulaşması için elimizden geleni yapmaktayız.

Değer verdiğiniz misafirlerinizi önemseyen bir firma olarak günün sonunda gülümseyen yüzlerinizi görmekten memnuniyet duymaktayız.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...