Kokteyl Organizasyonu

Erkan Yüksel Oorganizasyon

KOKTEYL ORGANİZASYONU


kokteyl-organizasyonu_800_400

KOKTEYL ORGANİZASYONU

Erkan yüksel Organizasyon olarak 2006 yılından bu yana sayısız organizasyona imza atmış bulunmaktayız. Kokteyl konusunda tecrübeli, iddalı ve otel deneyimli ekibimiz ile mutfağımızın hazırladığı en yaratıcı ve lezzetli tatlılar, ara sıcaklar,içecekler ve lezzerli kanepeler gibi tadı damağınızda kalacak kokteyllerimizi en iyi şekilde servis ederek hijyen çerçevesinde güler yizlü, işi bilen deneyimli elemanlarımızla sizlere sunuyoruz.

Prefosyonel ekibimiz ve elemanlarımız ile unutulmayacak kokteyl organizasyonları ve davetler için buradayız. Kokteyl organizasyonlarınızda, birbirinden lezzetli menülerimiz ve şık dekorasyonumuzla, sizlere özel bir hizmet sunmaktayız. Kokteyl organizasyonları aperatif yiyecekler ve mini atıştırmalıklar olmak üzere kostümlü elemanlarımızın en iyi şekilde sizlere sunum yaptığı, Ey Organizasyon tarafından profesyonelce uygulanan organizasyon çalışmasıdır.

Kokteyl Organizasyonlarımız sırasıyla Soğuk yiyeceklerimiz,Sıcak yiyeceklerimiz ve tatlılarımız olarak ilerler. Kokteyl organizasyonları genellikle, kısa süreli açılıştanıtım veya çeşitli kutlama organizasyonlarında tercih edilmektedir. Aynı zamanda yemekli düğün organizasyonlarınızda da tercih edebilirsiniz. Kokteylorganizasyonlarımız hem siz hem davetlileriniz açısından yoğun yaşam stresini bir sürede olsa unutmak,hemde ekonomik yönden sizler için çok avantajlıdır.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...