Kurumsal Etkinlik Organizasyonu


ORGANİZASYON & CATERİNG
HİZMETLERİ

2006 yılından bu yana İzmir ve çevresinde organizasyon hizmetlerini profesyonelce yürüten EY Organizasyon’u seçmeniz gerekir çünkü;

Kurumsal Etkinlik Organizasyonu

Kurulduğumuz günden bu yana Erkan Yüksel Organizasyon bir çok kurumsal firmanın, kurumsal etkinlik organizasyonu etkinliğine imzamızı atmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Çalıştığımız tüm kurumsalları daha önceden görmedikleri bir çok yeniliklerle buluşturuyor ve onlara verdiğimiz hizmetler ile standartlarını belirliyoruz.


ETKİNLİK YÖNETİMİ

Etkinlik planlama ekibimiz, hayal ettiğiniz .

organizasyonu analiz ederek size özel

tasarladıkları proje planı ile kusursuz bir

etkinlik geçirmenizi sağlar.

ico-world
ico-results

HİZMET ADIMLAR

  • Alan Tespiti
  • Proje Yönetimi
  • Tedarik Hizmeti
  • Sağlık & Güvenlik
  • Risk Değerlendirmesi
  • Ek Hizmetler
  • Bütçe Kontrolü

İZMİR ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Şirket Pikniği

Piknik Organizasyonu

Şölen havasında geçmesini istediğiniz sadece yemekten ibaret olmayacak olan piknikleriniz için bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz.

Devamı

Şirket Açılışları

Açılış  Organizasyonu

Açılışları ve temel atmalar sanki yeni bir hayata ve başlangıca adım atıyormuşçasına önem taşır. Bu sebeple açılışlarda organizasyon yaparken daha hassas davranırız.

Devamı

Kurumsal Çadır

Çadır Kiralama

Firma olarak Türkiye geneline çadır kiralama ve kurulumu hizmeti sağlamaktayız.Kuracağımız çadırlar ile oluşan şık ve büyüleyici mekânlarda nerede olduğunuzu unutacaksınız.

Devamı

Şirket Lansmanları

Lansman Etkinlikleri

Verdiğimiz bu hizmetleri de sizin taleplerinize göre ürünün tanıtılacağı yerde açık veya kapalı mekân ayır etmeden vermekteyiz.

Devamı

İzmir Organizasyon Firması

Sizin gibi bir çok firmada en iyi, en kaliteli hizmeti almak için bize geliyor.. Referans mektuplarımızdan da görebileceğiniz gibi sektöründe lider firmalar, kendileri gibi titiz ve profesyonel çalışan çözüm ortakları arıyorlar.


TÜRKİYE VE İZMİR'DE CATERİNG HİZMETLERİ

Bayi & Fabrika açılışlarınız ürün lansman günleri, temel atma törenleri, personel motivasyon çalışmaları ve piknik organizasyonlarınız gibi tüm özel günlerinizde sizlerle çözüm ortaklığı yapmak bizlerin en büyük mutluluğudur.Toggle content goes here, click edit button to change this text.


Toggle content goes here, click edit button to change this text.
Toggle content goes here, click edit button to change this text.


Toggle content goes here, click edit button to change this text.Galeri

Müşterilerimizin artıları ve eksilerini de hesaba katarak organizasyon fikirleri üretiyoruz ve mutlu müşterilere ulaşıyoruz.