Kurumsal Hizmetler

Erkan Yüksel Oorganizasyon

ORGANİZASYON HİZMETLERİ


unnamed-26_800_400

2006 yılından beri organizasyon alanında hizmet vermekte olan firmamız tüm başarısı ile yolunda devam etmektedir. Merkezimiz İzmir Konakta olup, her türlü organizasyon ve etkinliklerinizde talepleriniz ve konseptlerimizi birleştirerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Güleryüzlü ve alanında profesyonel çalışanlarımız ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalarımız, sizlere kendinizi özel hissettirecek kadar ayrıntılı ve ince detaylar içerir.

ORGANİZASYON AMAÇLI VERDİĞİMİZ HİZMET ÇEŞİTLERİMİZ

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz organizasyonlarımız, bireysel hizmetlerimiz, catering hizmetleri, animasyon hizmetleri ve kiralama hizmetleri olarak sınıflandırılmaktadır. Organizasyon hizmetlerimizin içeriği şöyledir:

Sünnet organizasyonu, AVM etkinlikleri, düğün ve davet organizasyonları, ramazan etkinlikleri, lansman etkinlikleri, reklam ve tanıtım etkinlikleri, yılbaşı partileri, festival ve şenlik organizasyonu, açılış ve temel atma etkinlikleri, gala yemekleri, piknik organizasyonlarıdır.

ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZİN İŞLEYİŞ ŞEKLİ

Firmaların veya bireysel şahısların saymış olduğumuz organizasyon ve etkinliklerden herhangi birini talep etmesi durumunda öncelikle bizden hizmet bekleyen kurum veya şahsı inceleyerek analiz ederiz. Onların beklentileri ve bizden talepleri nedir sorusuna cevap ararız ve bunun üzerine bir plan yaparız. Bu planı uygulamanın yapılacağı yere entegre ettikten sonra müşterimiz ile paylaşır, memnuniyetsizlik durumu varsa o durumu tekrar değerlendiririz. Sonuç olarak karşılıklı arz talep meselesine göre hizmet vererek iş birliği ile planlı, kaliteli, çözüm odaklı ve başarılı bir iş yapmak bizim misyonumuzdur.

Organizasyon hizmetlerimizde yurt içi ve yurt dışı olarak hizmet vermekteyiz ve amacımız kusursuz bir iş ortaya çıkarmaktır ki sizden gelen geri dönütler bizim için birer referans olacaktır. Bu referanslar sayesinde 2006 yılından bu yana %100 müşteri memnuniyeti ile devamlı çalışmaya ve kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

“Erkan Yüksel Organizasyon şirketi olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz” düsturu ile bu yola çıkarken biz olsaydık ne beklerdik, bize nasıl hizmet verilsin isterdik sorularına cevap aradık. Kurmuş olduğumuz bu empati sayesinde sizlerle aramızda müşteri ilişkisinden çok birbirine yardımcı olmaya çalışan kişiler ilişkisi kurduk.

En özel günlerinizde, en önemli anlarınızda, hayatınızın dönüm noktası sayılabilecek etkinlikleriniz veya açılışlarınızda her zaman bir adım önde olmak olmanız için Erkan Yüksel Organizasyon şirketimize bekliyoruz.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...