Lansman Etkinlikleri

Erkan Yüksel Oorganizasyon

LANSMAN ETKİNLİKLERİ


20140423-111024_800_400 (1)

LANSMAN ETKİNLİKLERİ

 

2006 yılında İzmir merkezli olarak organizasyon sektöründe hizmetine başlayan şirketimiz Erkan Yüksel Organizasyon, her türlü etkinlik ve organizasyonlarınızda yanınızdadır. Uzun zamandır bu sektörde olmanın verdiği deneyimle sizlere kaliteli ve güvenilir, planlı ve kusursuz hizmet veren şirketimize, etkinliklerinizi planlamadan önce mutlaka danışmanızı veya ziyaret etmenizi öneriyoruz.

ERKAN YÜKSEL ORGANİZASYON OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Hizmetlerimiz, organizasyonlar, bireysel hizmetler, catering hizmetleri, animasyon hizmetleri ve kiralama hizmetleri olarak sınıflandırılmaktadır. Lansman hizmetlerimiz de organizasyon hizmetlerinin içerisinde yer almaktadır.

Lansman, bir ürünün pazara sunulması demektir. Yani bir ürünün üretildikten sonraki ilk çıkışı ve piyasaya ilk sunulduğu zamandır ki bu da reklam ve tanıtım gerektirir. Bu reklam ve tanıtım esnasında iyi bir organizasyon yapılması ürünün pazarının artmasını sağlar.

Gelişen çağın etkisi ile artan ürün pazarı ve rekabet ortamında lansman hizmetlerinin iyi planlanması gerekir ki ürünün piyasası da artsın. Bu sebeple deneyimli çalışanlarımız ve ticari açıdan öngörülü elemanlarımız sayesinde sizin için planlayacağımız bir lansman etkinliği ürününün marketini artıracak ve markalaşmasını sağlayarak insanlar üzerindeki etkisini artıracaktır.

LANSMAN HİZMETLERİNDEKİ ETKİNLİKLERİMİZ

Her ürünün pazarının ve hitap ettiği kesimin farklı olması nedeni ile her ürüne farklı bir planlama yaparak ve proje üreterek etkinlik düzenlemekteyiz ve etkinliklerimizi flashmob, yürüyen bando, profesyonel dans ekipleri, jonglör ve show ekipleri gösterileri ile görsel şölene dönüştürüyoruz. Bu da ürüne dikkat çekme konusunda artış göstermenizi sağlıyor.  Verdiğimiz bu hizmetleri de sizin taleplerinize göre ürünün tanıtılacağı yerde açık veya kapalı mekân ayır etmeden vermekteyiz.

Saydığımız görseller dışında geleneksel bir ürün tanıtıyorsanız ve mehter takımı, yöresel halk oyunları ekibi, tiyatral gösteri ekipleri gibi farklı talepleriniz olursa ona göre de ürünün özelliği ile birlikte farklı bir konsept yaratarak tanıtım etkinliği hazırlıyoruz. Elbette ki bu ekstra talepleriniz anlaşma esnasında belirtilmelidir ki ücret konusunda sıkıntı yaşanmasın.

Tüm bu hizmetler ve görsel özellikler sayesinde ürünün lansmanı sağlanmış olur ve hem siz kusursuz bir tanıtım yapmış olursunuz hem de biz problemsiz ve kaliteli hizmet vermiş olmanın farkını yaşarız.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...