Pandomim Kiralama

Erkan Yüksel Organizasyon

PANDOMİM HİZMETLERİ


pandomim_800_400

PANDOMİM

Animasyon Hizmetleri Pandomima Nedir?

Gösteri Sanatları içerisinde yer alan, duyguların ve düşüncelerin dans ve müzik eşliğinde, mimik ve davranışlarla donatılarak canlandırıldığı sanat türüdür. Diğer adı ise Mim Sanatıdır. Sanatçı anlatmak istediği temayı konuşma olmadan sadece yüz mimikleri ile ve de Beden diliyle anlatır. Pandomima bu özelliği ile Gösteri Sanatları içerisinde özellikle Tiyatro Dünyası kapsamında Evrensel Dil işlevi görmektedir.

Dünya üzerindeki en önemli temsilcisi Marcel Marceaue ve adı en çok duyulan performans Charlie Chaplin’e aittir. Pandomima’nın kökeni binlerce yıl önceki zamanlara dayanır ve birçok toplum için bir iletişim aracı olmuştur ve yaygın bir şekilde devam etmektedir. Pandomima Sanatının Türkiye’de tanınmasını sağlayan kişi Erdinç Dinçer’dir. Türkiye’de ki en büyük temsilcisi ise Ulvi Arı’dır. Günümüzde Gösteri Sanatları alanında yer aldığı gibi birçok etkinlik ve organizasyonlarda aktif olarak görmek mümkün.

Animasyon Hizmetlerinde Pandomima

 

Her Türlü etkinlik ve organizasyonlarda özellikle Uluslar arası etkinlik ve organizasyonlarda Pandomimanın mucizevi özelliği olan evrensel oluşunu etkin olarak kullanmak istiyorsanız, sizde pandomimanın evrenselliğinden ve etkileyiciliğinden yararlanabilirsiniz.

Pandomima yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de oldukça eğitici ve öğretici özellik taşır ve bunu çocuklarınızı eğlendirerek yapmak sizin adınıza mümkün. Çocuklarınız ile ilgili olan Doğum günü, Kutlama, Oyunlar, Yarışmalar ve daha birçok etkinlik ve Organizasyonda onların kaliteli, eğlenceli ve farklı bir deneyimi yaşamasını istiyorsanız sizde bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Sizin destekçiniz ve yardımcınız olmak için biz tüm kalite standartlarımızla birlikte EY Organizasyon adı altından tam da buradayız.

Bu tür etkinliklerin sadece çocuklar için değil, büyükler içinde oldukça eğlenceli olduğunun bilincindeyiz. Firma olarak müşterilerimizin yaş grupları fark etmeksizin gözlerinde çocuksu gülüşler görmekten memnuniyet duymaktayız.

Bu sebeple düzenlediğimiz her organizasyon işlerimizde sizin taleplerinizi genişletmek için birçok farklı alternatifi de sunmaktayız. Biliyoruz ki etkinliklerinize katılacak olan misafirlerinizi önemsiyor ve onlar için en güzel dakikaları geçirecekleri bir kutlama hazırlamak istiyorsunuz. Tam da bu noktada sizin için gerekli tüm ihtimamı işimizde göstermekteyiz.

Her an dilediğiniz tüm etkinlik ve bu etkinliklerde ihtiyacınız olan tüm hazırlıkları yerine getirmekten memnuniyet duymaktayız.