Piknik Organizasyonu

PİKNİK ORGANİZASYONU & BBQ

İzmir Catering Hizmeti


PİKNİK ORGANİZASYONU

 

 

PİKNİK ORGANİZASYONU

2006 yılından bu yana etkinlik ve organizasyonlarınızda yanınızda olan Erkan Yüksel Organizasyon firmamız piknik etkinliklerinizde de her zaman yanınızdadır. 

Piknik denince akıllara direk yemek gelse de bizlerin aracılığı ile yaptığınız piknik organizasyonlarında birbirinden güzel etkinlik ve aktiviteler, eğlenceli oyunlar da hesaba katılmalıdır. Özellikle okulların dönem sonlarında yaptığı öğrenci piknikleri veya veli öğretmen kaynaşması piknikleri, derneklerin üyelerine yaptıkları tanışma piknikleri, firmaların çalışan adapte ve deşarj amaçlı piknikleri tam da bizimle iletişim kurmanızı gerektirecek olan organizasyonlardır. 

PİKNİK ORGANİZASYONU İÇERİKLERİMİZ

Şölen havasında geçmesini istediğiniz sadece yemekten ibaret olmayacak olan piknikleriniz için bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Sizler için; piknik danışmanlığı, alan temini, alan düzeni, süsleme, yemek, teknik malzemeler, gösteri ve aktiviteler, çocukları için ayrı büyükler için ayrı etkinlikler, şişme oyun alanları, ses ekipmanları, temizlik ve güvenlik hizmetleri vermekteyiz. 

Alanda oynayacağınız geleneksel oyunlarımızdan tutun da konser etkinliklerine kadar birçok seçenekle karşınıza çıkmaktayız ve sadece yemek değil şahane bir piknik geçirmenizi sağlıyoruz. 

NEDEN PİKNİK ETKİNLİĞİ İÇİN ERKAN YÜKSEL ORGANİZASYON?

2006 yılından bu yana piknik etkinliklerinde hizmet verdiğimiz için deneyimli olduğumuzdan dolayı bizi tercih etmelisiniz. Alanımızda uzman olduğumuzdan Erkan Yüksel Organizasyonu tercih etmelisiniz ve bizi tercih ederseniz pişman olmazsınız ve farkımızı görebilirsiniz.

 Planlama yapmadan etkinlik işini yapmadığımızdan, özellikle okul pikniklerinde çocukların güvenliği için özel olarak ilgilendiğimizden dolayı tercihiniz biz olmalıyız. 

Piknikte sunulacak yemeklerin hijyenine, güvenilir yerlerden temin edilmiş olmasına, aşçılarımızın hassasiyetine dikkat ettiğimizden; alanın süslemesinden oyunların düzenine kadar her şeyle birebir ilgilendiğimizden ve piknik boyunca elemanlarımızın düzeni sağlamak ve herhangi bir aksaklığa mahal vermemek için alanda olmasından dolayı tercih etmelisiniz.

Tüm bu saydığımız sebeplerden sonra bizi tercih etmek isterseniz iletişim kurmak için web sitemizden bilgi formu doldurabilirsiniz. Sitedeki telefon numaralarımızdan direk arayabilirsiniz. Her ikisinde de müşteri temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçerler ve gerekli bilgileri verirler. Bu aşamadan sonra eğer isterseniz randevu talebi oluşturarak etkinlik planlaması talep edersiniz ve planlama yapmak için bir araya geliriz. 

Erkan Yüksel Organizasyon olarak piknik organizasyonlarımız ile karşınızdayız. Piknik diyoruz ama sadece yemek gelmesin aklınıza.Birbirinden güzel ve çeşitli aktivitelerimiz,eğlenceyle çılgınlık arasında ince bir uçurum,yerinizde durmayın haydi hemen oyuna katılın! Bu hizmetimiz genellikle Açık hava organizasyonlarında,Şirket içi pikniklerinde,Okul içi Pikniklerinde,Dernek pikniklerinde tercih edilir.

Erkan Yüksel Organizasyon olarak organizasyonlarınızda bizi tercih ederseniz,sade bir piknik değil bir şölen havasında geçen organizasyonlarınızla kolay kolay unutulmayacak ve çok eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Piknikorganizasyonu düzenlerken,birbirinden lezzetli,ev yemeklerini aratmıyacak temiz ve mis kokulu açık hava catering hizmetimizide tercih edebilirsiniz.Piknik,sizlere moral motivasyon sağlar,neşe katar. Bizlerde oyun parkurlarımız,takım oyunlarımız(halat çekme vb), Düzenlediğimiz özel turnuvalarımız(satranç,futbol vb),Dans gruplarımız,Açık hava müzik performanslarımız ile değerli dakikalarınıza neşe katmayı hedefliyoruz.

Erkan Yüksel Organizasyon sizlerin tercihlerini,sağlığını esas alır.Yiyeceklerimizde hijyen konusunda taviz verilmemektedir.Oyunlarımız ve Şişme Oyun Parkurlarımızda güvenlik önlemleri alırak hareket ediyoruz.Sizlere Piknik deyip geçemeyeceğiniz,bir organizasyon hazırlıyoruz.

 • Piknik Danışmanlığı
 • Alan Kiralama
 • Alan Düzeni
 • Süsleme
 • Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri
 • Catering
 • Panayır Yiyekleri
 • Teknik Ekipmanlar
 • Gösteri ve Şovlar
 • Çocuk ve Yetişkin Animasyonları
 • Atölye Çalışmaları
 • Motivasyon ve İç İletişim etkinlikleri
 • Transfer Hizmetleri
 • Şişme ve Elektronik Oyunlar
 • Ses ve Konser Ekipmanları
 • Medya Takip