Reklam ve Tanıtım Çalışmaları

Erkan Yüksel Oorganizasyon

REKLAM VE TANITIM ÇALIŞMALARI


kurumsal2_800_400

REKLAM VE TANITIM ÇALIŞMALARI

 

2006 yılında hizmete başlayan Erkan Yüksel Organizasyon şirketimiz deneyimi ve kalitesi ile diğer organizasyon firmalarından farklılık gösterir. EY Organizasyon olarak tanınan firmamız her türlü etkinlik ve organize işlerinizde yanınızda olmakta ve sizin isteklerinize göre özel konseptler hazırlamaktadır.

Organizasyon işlemleri içinde değerlendirilebilecek olan reklam ve tanıtım çalışmaları için de özel olarak hizmet veren uzman ekibimiz bulunur. İzmir merkezli çalışan firmamız 3D animasyon, reklam ve tanıtım filmleri, katalog tasarımları veya kartvizit grafik tasarımları gibi çalışmalar ile sizlere hizmet vermektedir.

REKLAM VE TANITIM HİZMETLERİ İÇİN İLETİŞİM

İnternet üzerindeki web sitemizden bilgi ve iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Bunun dışında yine sitemizdeki telefon numaralarımız ile bizleri arayarak müşteri temsilcimiz ile görüşebilir, bilgi alabilirsiniz. Randevu talebi oluşturarak bizlerle etkinlik planlaması için görüşebilirsiniz.

Kartvizitlerimizden veya daha önce etkinlik ve organizasyon yaptığımız kişi ve firmalardan da bilgi alabilir yine bizimle irtibat kurarak güler yüzlü personellerimiz ve temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

NEDEN ERKAN YÜKSEL ORGANİZASYON?

Hizmet süremizin uzun zaman olmasından dolayı alanımızda uzman olduğumuzdan Erkan Yüksel Organizasyonu tercih etmelisiniz. Planlama yapmadan etkinlik ve organizasyon işini yapmadığımızdan, deneyimimiz ve tecrübemizden dolayı tercihiniz Erkan Yüksel Organizasyon olmalıdır.

Planlı etkinlikler, en ince ayrıntısına kadar hassas çalışma, ürün özelliğine göre konsept, mekân ve tanıtım ürünlerinin temini, ürünün özelliğine göre geleneksel veya modern tasarımlar, uzman ekip, güler yüzlü personel, herhangi bir aksaklık durumunda 7/ 24 ulaşılabilme imkânı gibi özellikler neden Erkan Yüksel Organizasyon sorusuna verilebilecek en güzel cevaplardır.

Tercih etmeniz için ve bizi diğer firmalardan ayıran bir diğer özelliğimiz de öngörülüelemanlarımız ve işini hassas ve profesyonelce yapan ekibimiz nedeni ile etkinliklerinizde bizi tercih ederseniz hem siz hem de biz zaman kazanırız. Çünkü öngörülü olmak etkinlik esnasında herhangi bir aksaklık oluşmasına karşı önlem almak demektir. Doğal olarak biz çalışırken size eğlenmek kalır.  Siz düşünün ve isteyin biz yapalım sloganı ile çıktığımız yolda diğer firmalardan farkımız çalışma esnasında anlayacaksınız.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...