Şişme Maskot

Erkan Yüksel Organizasyon

ŞİŞME MASKOT


308762-334529536645878-625667280-n_800_400

ŞİŞME MASKOT

 

Şişme Maskot Nedir?

Eğlence organizasyonlarının olmazsa olmazlarından biri de elbette ki şişme maskotlardır. Şişme maskotlar dışarıdaki havanın kostümün içine dolmasıyla kocaman olan, herkesin dikkatini çeken ve çeşitli çizgi film karakterlerinden oluşur. Şişme maskotların içerisine giren sorumlu kişi çeşitli dans ve figürler ile herkesin dikkatini çeker.

Organizasyon şirketi olarak bulundurduğumuz şişme maskotlarımız çizgi film karakterlerinden oluşmaktadır. Çocukların oldukça ilgisini çeken maskotlarımız doğum günü partilerinizin olmazsa olmaz figürlerinden biri haline gelmiştir. Maskotlarımız sadece doğum günlerine özel bir hizmetimiz değildir. Mağaza açılışlarınızda ya da şenliklerde oldukça rağbet gören bir etkinliktir.

Şişme maskotlar gerek boyu gerekse rengarenk olmaları bakımından dışardan bakıldığında insanların hemen dikkatini çeken bir yapıya sahiptirler. Özellikle reklamcılık sektöründe şişme maskotun oldukça fazla kullanıldığı sizlerin de dikkatini çekmiştir. Yolda gördüğünüzde istemsizce de olsa tebessüm ederek yanından geçtiğiniz maskotlar insanların kolaylıkla dikkatini çekmektedir.

Organizasyonlarınızda kullanmak istediğiniz şişme maskotunuzun modelini kendiniz de belirleyebilirsiniz. Özel tasarım ile sevdiklerinizin sevdiği herhangi bir maskot talebinde bulunarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Maskotlarımızın boyları 2 ile 3 metre arasında değişen ölçülere sahiptir. Maskotlarımızı canlandıran personelimizin içerisinde rahat hareket edebileceği şekilde tasarlanmıştır.