İzmir Tahta Bacak

Erkan Yüksel Organizasyon

Tahta Bacak Animasyon Hizmetleri


coffee-break_800_400

TAHTA BACAK

Tahta Bacak Animasyon Hizmetleri

Erkan Yüksel Organizasyon firması başarısını gerektiği ölçüde kanıtlamış olup müşterilerin tercihi haline gelmeyi başarmıştır. Özel günleri için hazırlanacak olan organizasyonlarda farklılık arayanların doğru adresi olan firmamız gereken itina ile tüm taleplerinizi yerine getirmektedir.

Başarının ölçüsü siz ve misafirlerinizin memnuniyetidir. Biz firma olarak bu prensibi ciddi bir şekilde benimsemiş durumdayız. Sizin için güzel geçmesi gereken zamanı kâbusa dönüştürmemek için tüm personelimizin düzenli olarak eğitim almalarına özen göstermekteyiz.

Sevdikleriniz için hazırlamak isteyeceğiniz sürprizlerden, doğum günü kutlamalarına, lansman ve galalarınızdan özel gün kutlamalarınıza kadar her türlü etkinliklerde yanınızda olmaktan gurur duyarız. Siz yeter ki isteyin cümlesi ile işe başlayan firmamız gün sonunda istediğiniz olduğu için memnunuz diyerek yanınızdan ayrılmaktadır.

Tahta Bacak Nedir?

Tahta Bacak; uzunluğu 1,5 – 2 metreye yakın uzun, sağlam ahşap malzemeyle basma yerleri yapılarak oluşturulan ayak ve bacak bölgelerine sağlam bağlanabilmesi için kemeri olan bir alettir. Kullanan kişinin (animatör) boyu ile orantılı olarak 3,5 – 4 metreye kadar ulaşılabilir ve kullanılabilmesi için bir eğitim gerektirir.

Tahta Bacağı kullanan kişi etkinliğin, organizasyonun türüne göre çeşitli kostümler ile de bu karakteri renklendirir. Kullanıldığı kişiyle beraber oldukça uzun olan Tahta Bacak etkinliklerde ilk göze çarpan ve ilgiyi üzerine toplayan karakter olma özelliği taşır.

Neden Tahta Bacak

Tahta Bacak Özellikle çocuklar için düzenlenen ve diğer çeşitli organizasyonlar dada oldukça ilgi görülen bir çeşit akrobasi türüdür. Tarihi çok eski zamanlara dayanan Dünya da yaygın olarak bilinen Tahta Bacak Türk toplumunun da uzun yıllardır eğlence konseptli organizasyonlarda severek izlediği takip ettiği bir karakter türüdür. Türk Kültüründe Sirk anlayışıyla bağdaşan Cambazhanelerde geleneksel etkinliklerde en çok rağbet gören Tahta Bacak günümüzde de eğlencenin her alanında tercih edilmektedir. Tahta bacak organizasyonlarınız da hem çocuklar için hem yetişkinler için ilgi çekici bir faktör olabilecektir.

Tahta Bacak Neden Biz

EY organizasyon olarak deneyimli, uzman ekibimiz ile birlikte kaliteli ürünlerle hazırladığımız karakterlerimizle tek amacımızın sizi mutlu etmek işte bunun için bizi tercih edebilirsiniz.

  Her türlü; Düğün, Sünnet, Açılış, Davet, Kutlama, Parti ve da birçok etkinlik ve organizasyonda kaliteli ve keyifli zaman geçirebilmenin için tüm desteğimiz ve çalışma arkadaşlarımızla adresinizdeyiz. Sizin için biz tam kadro EY Organizasyon olarak buradayız.