Yılbaşı Parti Organizasyonu

Erkan Yüksel Oorganizasyon

YILBAŞI PARTİLERİ ORGANİZASYON


whatsapp-image-2017-02-01-at-10-03-08_800_400

YILBAŞI PARTİLERİ

 

2006 yılından bu yana organizasyon ve etkinlik alanında hizmet vermekte olan Erkan Yüksel Organizasyon şirketimiz EY Organizasyon olarak piyasada tanınmaktadır. Merkezimiz İzmir Konak olup, her türlü organizasyon ve etkinliklerinizde sizlerle işbirliği yaparak hizmet vermekteyiz.

ORGANİZASYON AMAÇLI VERDİĞİMİZ HİZMET ÇEŞİTLERİMİZ

Hizmetlerimiz organizasyonlarımız, bireysel hizmetlerimiz, catering hizmetleri, animasyon hizmetleri ve kiralama hizmetleri olarak ayrılır ve yılbaşı partileri organizasyonlar içinde değerlendirilir.

Bunun dışında sünnet organizasyonu, AVM etkinlikleri, düğün ve davet organizasyonları, ramazan etkinlikleri, lansman etkinlikleri, reklam ve tanıtım etkinlikleri, festival ve şenlik organizasyonu, açılış ve temel atma etkinlikleri, gala yemekleri, piknik organizasyonları gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

YILBAŞI PARTİLERİMİZ HAKKINDA

Yılbaşı partileri artık ülkemizde de yoğun olarak kutlanmakta olduğundan bu partilerle ilgili olarak birçok etkinlik talebi almaktayız. Aslında hizmetlerimiz yurt içi ve yurt dışı fark etmeden verilmekte olup talep daha çok ülkemizden olduğundan konseptimiz de ona göre hazırlanır.

İstediğiniz mekânda istediğiniz tarzda yılbaşı etkinliği planlayabiliriz. Eğer siz mekân ayarlamamışsanız onu da halledebiliriz. Noel baba kostümü, Noel ağacı süslemesi, mekânın renk tasarımı, hediye işlemleri, gecenin müzikleri, tüm yiyecek ve içecek planlaması, gece içinde eğer talep ederseniz ekstra sürprizler de yılbaşı parti organizasyonlarımız dahilindedir.

Bizimle iletişime geçerek yılbaşı için randevu talep etmeniz ve etkinlik için yer ayırtmanız gerekebilir. Çünkü en yoğun olan zamanlardan olan yılbaşı günü, organizasyonlara aksama olmaması ve eleman temini için önceden mutlaka irtibat halinde olmamız ve işbirliği kurmamız gerekir.

İletişim için web sitemizden bilgi ve randevu formu doldurabilirsiniz. En kısa zamanda size geri dönüş yapılır. Yine sitemizden vermiş olduğumuz telefonlar ile bizlere ulaşabilirsiniz ve müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. 7/ 24 telefon desteğimiz ile organizasyon ve etkinliğin hangi safhasında olursanız olun herhangi bir aksaklık olursa çözüm üretmeye çalışırız. Zaten etkinlik esnasında mutlaka bir personelimiz düzen ve intizam için ayrıca görevlendirilmektedir. Bunun dışında bloklarımızdan önceki etkinlik konseptlerimize, organizasyon esnasındaki durumumuza bakarak a bizler ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve farkımızı görebilirsiniz.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...