Festival ve Şenlik Organizasyonu

Erkan Yüksel Oorganizasyon

FESTİVAL VE ŞENLİK ORGANİZASYONLARI


4223-95085116472-534561472-1720292-7802259-n_800_400

FESTİVAL VE ŞENLİK ORGANİZASYONU

 

Erkan Yüksel Organizasyon şirketimiz 2006 yılından bu yana organizasyon ve etkinlik alanında hizmet vermektedir. EY Organizasyon olarak da piyasada tanınmaktadır. Merkezimiz İzmir Konak olup, her türlü organizasyon ve etkinliklerinizde sizlerle işbirliği yaparak sizlere hizmet sunmaktayız.

FESTİVAL VE ORGANİZASYON ETKİNLİKLERİ HAKKINDA

Erkan Yüksel Organizasyon olarak ister kurumsal ister bireysel tüm etkinlik ve organizasyonlarınızda yanınızdayız. Sizlere sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz; organizasyonlarımız, bireysel hizmetlerimiz, catering hizmetleri, animasyon hizmetleri ve kiralama hizmetleri olarak çeşitlendirilir.

Festival ve şenlik hizmetlerimiz de organizasyonlar içinde değerlendirilir ve sanatçı, ses, sahne, ışık, panayır düzeni, şişme oyun parkuru, animasyon grubu ve aktivite grubu ile şenliğine şenlik katıyoruz.

Üniversitelerin şenlik dönemlerinde, ilçelerin kendine has festivallerinde, özel günlerde ve bayramlarda, okullardaki belirli gün ve hafta etkinliklerinde, bayramlarda ve aklınıza gelebilecek her türlü festival ve şenlik olarak adlandırılabilecek etkinliklerde bizler de sizinle birlikte hem eğleniyoruz hem hizmet veriyoruz.

İLETİŞİM

Bizimle iletişime geçerek festival ve şenlik kutlamalarınız için randevu talep etmeniz ve festival gününü mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Çünkü o gün başka bir etkinlik veya organizasyon işi olabilir ve organizasyonlara aksama olmaması ve eleman temini için bu önemlidir.

İletişim için web sitemizden bilgi ve randevu formu doldurabilirsiniz. En kısa zamanda size müşteri temsilcilerimiz geri dönüş yapar. Yine sitemizden vermiş olduğumuz telefonlar ile bizlere ulaşabilirsiniz ve müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. 7/ 24 telefon desteğimiz ile organizasyon ve etkinliğin hangi safhasında olursanız olun herhangi bir aksama olursa çözüm odaklı çalışırız. Etkinlik esnasında mutlaka bir personelimiz düzen ve intizam için ayrıca görevlendirilmektedir. Bunun dışında bloklarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Önceden çalıştığımız firmalardan veya şahıslardan da organizasyon şirketimiz ile alakalı bilgi talep edebilirsiniz. Etkinlik ve organizasyon işimiz bittikten sonra mutlaka geri dönüt alarak hizmet verdiğimiz çalıştığımız için memnuniyetlik ve müşteri odaklı çalışmak bizim için önemli bir prensiptir. Hatta kuruluştaki amacımızda misyonumuzu ve vizyonumuzu belirlerken bunu baz alarak yola çıktık ve çözüm ortaklarımız ile bu konunun hassaslığı üzerinde odaklandık.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...