İllüzyonist ve Sihirbaz Kiralama

Erkan Yüksel Organizasyon

İLLÜZYONİST VE SİHİRBAZ


unlu-illuzyonist-ahmet-kucukdogan-piazza-cocuk-kulubune-konuk-oldu-h5208_800_400

İLLÜZYONİST VE SİHİRBAZ

 

 

 

 

 

Çocukluğumuzdan beri sihirbazlık numaralarını merakla izleriz. İllüzyonistler göz yanılması ve el çabukluğuna dayalı olarak çeşitli numaralar yaparlar.  Bu numaraları hayranlıkla izlemek için illa çocuk olmaya gerek yoktur. Her yaşta izleyenlerini şaşırtan numaralar ile dikkatimizi çekmeyi başarırlar.

İllüzyonist ve sihirbazları genel olarak doğum günlerinde görmeye alışkınızdır. Çocuklar bu tür gösterileri merakla izlemeyi severler. Bu yüzden doğum günü organizasyonlarında bu tür hizmetler anne ve babaların dikkatini çekmektedir.

Organizasyon şirketi olarak verdiğimiz illüzyonist ve sihirbaz hizmeti çocuklarınızın özel günlerinde mutlu olmaları için organize edilmiştir.

 

Çocuklar Neden İllüzyonist Ve Sihirbazdan Etkilenirler?

 

Hepimiz çeşitli sihirbazlık numaralarından etkileniriz ancak bunun göz yanılması ve el çabukluğu olduğunu bilerek izleriz. Çocuklar ise ortadan kaybolan nesneler, havada uçuşan eşyaları görünce etkilenirler.  Bu yüzden düzenlenen doğum günlerinde, çocuklarınız için düzenlediğinizde etkinliklerde bu hizmetten yararlanmanız çocuklarınız için farklı bir eğlence olacaktır.

Organizasyon şirketi olarak animasyon hizmetlerimiz arasında bulunan illüzyonist ve sihirbazlık hizmetlerimiz uzman bir kadroyla bir araya gelmiştir. İşini severek yapan ve çocuklara karşı her daim sevgi dolu olan çalışanlarımız ile sizlerin özel günlerinizde yanınızda olmak isteriz.

Çocukları mutlu etmek bizlerin de mutlu olmasına sebeptir. Sıradan doğum günü partileri yerine partinize renk katacak ekibimiz çocuklarınızın mutlu olması için çeşitli sihirbazlık numaraları yaparak onlara hiç unutamayacakları bir günü yaşatmış olurlar.

 

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

 

Erkan Yüksel Organizasyon olarak verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde bulunan üç farklı telefon numarası ile bizlerle iletişim kurabilir, fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir diğer iletişim yöntemi olarak bizlere e-posta adresimiz ile de ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı bizlere yazarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnternet sitemizde bulunan içerisinde çeşitli organizasyonlarda yer aldığımız görüntüleri de görebilir ve fikir edinebilirsiniz.  Organizasyon şirketi olarak 2006 yılından bu yana sizlere hizmet vermekten ve özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizleri istediğiniz tarihte ve saatte ayarlamış olduğunuz yere çağırabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşırsanız çocuklarınızın en mutlu gününde sizleri yalnız bırakmak istemeyiz.