Lunch Box Kumanyalar

Erkan Yüksel Organizasyon

LUNCH BOX KUMANYALAR


lunch-box_800_400

LUNCH BOX KUMANYALAR

Ey organizasyon Lunch Box Kumanya yani Paket Yemek Sistemi hizmetini sizlerle buluşturmaktan şeref duyar. Bir Davette, PikniklerdeToplantılardaSeyahatlerinizdeİş gezilerinizde ve Doğayla iç içe olduğunuz organizasyonlarınızda Paket yemek sistemi sizler için çok pratik ve çok ekonomik olacaktır. Organizasyon şirketimiz olarak sizleri yanıltmak,hayal kırıklığına uğratmak tabi kide istemeyiz.

Lunch Box Kumanya hizmetimizin Ekonomik ve Pratikliği konusunda %100 garanti verirken,Çalışanlarımızın da Hijyen,saygı,sunumlar konusunda %100 başarılı olacağına eminiz. Paket yemek sisteminde menüleri sizler belirleyebilirsiniz,iş yoğunluğunuz ve gün içi stres yüzünden bir çoğumuz sağlıklı beslenemiyor,aceleci bir şekilde yemeklerimizi hızlıca bitiriyoruz.

Burada devreye Ey Organizasyon giriyor,sizlere sağlık konusunda %100 garanti veriyoruz. Sizlerle beraber hareket ediyoruz. Menülerinizi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. İster bir sandviç ve içecek, isterseniz leziz sulu yemeklerimizle menülerinizi doldurabilirsiniz.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...