Mobil Jenaratör Kiralama

Erkan Yüksel Organizasyon

MOBİL JENARATÖR


mobiljenerator-kiralama_800_400

MOBİL JENARATÖR

 

Organizasyon denildiği zaman gösteriş, eğlence, aktivite, hareket, sahne, ışık gibi göz kamaştırıcı şeyler akıllara gelir. Bütün bunların tam olarak ve eksiksiz yapılması organizasyonun kalitesini ve güzelliğini gösterir. Fakat her an istenen her şey olmayabilir ve aksi durumlar yaşanabilir. Düşünün ki açık havada yapacağınız organizasyonda aniden yağmur yağıyor.

 

Bu gibi durumlarda çadır ile önlem alınabilir ve kötü durumların önüne geçilebilir. Fakat ses, ışık ve DJ sistemini tam anlamı ile yapabilmek için elektrik gerekmektedir. Elektrik bulunan yerler de ise her an kesinti olabileceği unutulmamalıdır. İşte bu tür durumlar için mobil jeneratörün gücünden faydalanabilirsiniz.

 

Mobil jeneratör için seçeneklerimiz bulunmaktadır.

1-Küçük KW jeneratör

2-Büyük KW jeneratör

 

Yapacağınız organizasyonun içeriği ve boyutuna göre jeneratörünüzü seçebilirsiniz. Seçiminiz hangisi olur ise olsun doğaya dost ürünler kullanmaktayız. Biz doğaya zarar vermeksizin sınırsız elektriğe ulaşmanızı sağlamaktayız.

 

ORAGNİZASYON FİRMAMIZ VE HEDEFİMİZ

 

Uzun yıllardır hizmet vermekte olan bir firma olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini en kaliteli ve güvenilir şekilde karşılamaya çalışır iken doğaya ve çevreye zarar vermeksizin hizmet vermekteyiz. Biz güvenin ve garantili organizasyonların temeli, olarak yaptığımız başarılı çalışmalar ve müşterilerimizin memnuniyetleri ile gurur duyup mutlu olmaktayız. İlk açıldığımız günden bu güne emin adımlar ile büyüyerek geldik. Daha önceleri belirli alanlara hizmet verir ikin şimdi ise tüm Türkiye geneline hizmet verebilmenin gururunu duymaktayız. Bundan sonra ise uluslar arası standartlarda yaptığımız işleri daha da yukarılara taşımanın amacı içerisindeyiz.

 

MOBİL JENARATÖR ÇALIŞMALARIMIZ

 

Mobil jeneratör kiralama işinde ilk olarak organizasyon yapılacak alanın keşfini yapıyoruz. Daha sonra ise orası için gerekli olan ve yeteri kadar gücü sağlayabilecek olan jeneratörü belirliyoruz. Yapmış olduğumuz keşiflerden sonra organizasyonun yapılacağı yere çok önceden giderek jeneratörün kurulumunu yapıp deneme çalışması ile her şeyden emin olmaktayız. Yapacağımız işin ve verdiğimiz hizmetin garanti olması için gerekli olan çalışmaları yapıp işi öyle teslim etmekteyiz. Teknik ekibimiz ile kurulumu en kısa sürede yaparak işi hızlı ve garantili bir şekilde teslim etmekteyiz.