Nişan Organizasyon

Evde Nişan Organizasyon

Siz düşünürseniz biz de tasarlayabiliriz 🙂

Hazırlıklarının ilk aşaması olan nişan merasimi ile evlilik yolu daha resmi bir hal kazanır ve aileler birbirleriyle iyice kaynaşır. Şahıslara, ailelere ve örf-adetlere göre farklı şekillerde düzenlenen nişan törenleri, sade ya da oldukça gösterişli şekillerde de yapılabilir.

Nişan törenini evde bireysel ve ailesel tecrübelerinize kendi zevkinizi lanse ederseniz harikalar yaratabilirsiniz.

Ancak sizin çabalarınız ile yapabileceğiniz gibi daha profesyonel olması amacı ile organizasyon firmalarından da destek alabilirsiniz.

Daha kaliteli, şık ve eksiksiz en önemlisi profesyonel bir nişan organizasyonu yapmak istiyorsanız Erkan Yüksel Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Nişan organizasyonunu yapmadan önce dikkat etmeniz gereken tüm detayları, sıralamaya çalıştık. Nişan organizasyonu için makalenin devamında detayları okuyabilir buna göre organizasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Nişan organizasyonu tarihi belli oldu; sıra detaylarda. Nişan organizasyonu yapacaksanız ilk sırada karar vermeniz gereken bu organizasyonu evde mi yoksa dışarıda mı yapacağınız olmalı. Sözlünüz ile birlikte seçtiğiniz mekana göre bir nişan masası süsleme konsepti belirleyerek, süsleme kısmına karar vermiş olacaksınız.

Nişan organizasyonu için genellikle tek renk konsept seçilir. Süslemeler belirlenen renge uyarlanarak objeler şekillendirilir ve ona göre yapılır. Nişan masası süslemelerinde bayanların sıklıkla nişan elbiseleri ile uyumlu olan renkleri tercih ediyor. Pudra, lila, küf yeşili ve dore renkler ağırlıkta kullanılıyor masa süslemelerinde. Kullanılan renklere kontrast olarak nişan pastası da bu organizasyonda yer alıyor.

Ayrıca Major Catering ile yürüttüğümüz partnerlik sayesinde organizasyon & catering hizmetini tek kanaldan siz değerli müşterimize sunabilmekteyiz.