Palyaço Kiralama Hizmeti

Erkan Yüksel Organizasyon

PALYAÇO KİRALAMA


31fdc69b-f119-4dec-8a4f-45e973f75632

PALYAÇO

Palyaço sevenler kadar sevmeyenler de vardır. Ama çoğunluk olarak palyaçolar hepimize sevimli gelmiştir. Çeşitli organizasyonlarda en çok görmeye alışık olduğumuz şeylerden biri de şüphesiz palyaçodur. Çoğunlukla doğum günü partilerinde tercih edilen palyaçoların aslında doğum günleri ile sınırlı kalmadığını sizlere söylemek isterim.

Doğum günlerinde palyaço tercih edilmesinin sebebi çocukların palyaçolara karşı ayrı bir ilgilerinin olmasıdır. Biz de deneyimli bir organizasyon şirketi olarak palyaço hizmetimizde cana yakın çalışanlarımız ile bu yolda devam ediyoruz. Eğitimini almış oldukları bu hizmetimizin içerisinde çeşitli balon oyunları, yüz boyama ve eğlenceli yarışlar vardır. Bütün önlemler alınarak hazırlanan sosis balonlar, yüz boyama için kullanılan cilde zarar vermeyen boyalar ile palyaçolarımız çocuklarınız için bir oyun arkadaşıdır.

Palyaçolar eğlendiren ve aynı zamanda bilgi içeren oyunlarla çocuklarınızın öğrenme becerilerini geliştiriyor. Eğitimli çalışanlarımız çocuklarınızın abi ve ablaları olarak onlara gerekli özeni göstererek eğlenmelerini sağlıyorlar.

 

Palyaço Hizmetini Nerede Kullanabilirim?

Palyaçoları çok seviyorum ama hangi organizasyonlarda kullanmam gerektiğini bilmiyorum diyorsanız sizlere bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz. Palyaço hizmetleri genel olarak doğum günlerinde kullanılsa da son zamanlarda mağaza açılışlarında, sünnet düğünlerinde, çocuklarınızın okul partilerinde, piknik gezilerinizde kullanılmaya başladı.

Palyaço dış görünüşü ile herkes tarafından sevilen bir figürdür. Bu yüzden mağaza açılışlarında palyaço kullanmak dikkat çekici bir davranış olacaktır. Aynı şekilde sünnet düğünlerinde de yine amaç çocukları eğlendirmektir. Çeşitli boyalar ile palyaçolarımız çocukların yüzlerine şekiller çizerek onları mutlu etmeye çalışırlar. Kullanılan boyalarımız tamamen doğaldır, çocukların cildine zarar verebilecek hiçbir maddeyi bulundurmuyoruz.

Palyaço hizmetimiz ile firma tanıtımı, afiş dağıtımı ve reklam amaçlı organizasyonlar düzenliyoruz. Profesyonel animasyon ekibimiz ile unutulmaz anlarınıza bir renk katıyoruz.

 

İletişim Bilgileri

Bizlere ulaşmak artık her şekilde çok kolay. İnternet sitemizde bulabileceğiniz üç farklı telefon numaramız, e-posta adresimiz ve açık adresimiz yer almaktadır. Erkan Yüksel Organizasyon şirketi olarak bizlere her şekilde sorun ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca bizi bulunduğumuz yerde ziyaret ederek çalışmalarımıza yakından bakıp inceleyebilirsiniz.

Bunların dışında da sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir ve güncel paylaşımlarımızı görebilirsiniz.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...