RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

Erkan Yüksel Oorganizasyon

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ


20140806-200957_800_400 (1)

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

 

Erkan Yüksel Organizasyon 2006 yılında İzmir merkezli olarak organizasyon hizmetlerine başlamıştır. Her türlü etkinlik ve organizasyon için çözün ortaklarımızla birlikte çalışarak planlı ve profesyonel hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz hizmetlerimiz organizasyonlarımız, bireysel hizmetlerimiz, catering hizmetleri, animasyon hizmetleri ve kiralama hizmetleri olarak sınıflandırılmaktadır ve özellikle ramazan etkinliklerimiz için ayrıca detaylı hizmet vermekteyiz.

RAMAZAN ETKİNLİĞİNDEKİ İÇERİĞİMİZ

Ramazan etkinliklerimiz organizasyon başlığımız altında değerlendirilmekte olup özellikle yemek organizasyonlarında, iftar yemeklerinde ve sahurlarda, yemek sonrası eğlencelerde hizmet vermekteyiz. Zaten ramazan ayı denince akla ilk olarak iftar ve sahur yemekleri ile sonrasındaki eğlence gelmektedir ve bu eğlence kısmında etkinlik hizmetlerimiz olarak sizin yanınızdayız. Karagöz Hacivat oyunlarımız, orta oyunlarımız, meddahlık gösterilerimiz, semazen gösterilerimiz ile etkinlikleriniz daha etkili ve eğlenceli olacaktır. Bunun dışında Osmanlı macunu gibi geleneksel yiyeceklerle yapmış olduğumuz sunumlarla, hizmet eden görevlilere giydirdiğimiz yöresel kıyafetlerle görsellik açısından da etkinliğinizi zenginleştiriyoruz.

ERKAN YÜKSEL ORGANİZASYON İLETİŞİM

Ramazan etkinlikleriniz için bizimle iletişim kurmak isterseniz internetteki web sitemizden bilgi ve iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Yine sitede belirtilen telefon numaralarımızdan bizleri arayabilir ve müşteri temsilcimiz ile irtibat kurarak etkinlikler ve içerikleri ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında referanslarımızdan ve bloklarımızdan da bilgi alabilir ve sonrasında etkinlik hizmetinden yararlanmak için randevu talep edersiniz.

İletişim kurduktan sonra bizden randevu talep edersiniz ve yetkili bir ekip ile toplantı halinde sizinle buluşuruz. Bu esnada istediğiniz etkinliğin içeriğini vi kimlere hitap edeceğini öğreniriz. Daha sonra talepleriniz ve ekstra istediklerinizi bizim konsept ve fikirlerimiz ile birleştirerek güzel bir planlama yaparız. Planlama sonrasında tekrar sizinle irtibat kurarız ve eklenecekler varsa veya beğenmediğiniz yer olursa düzelterek uygulamaya sokarız. Daha sonra alanında deneyimli ve artık 2006 yılından bu yana hizmet veren profesyonel çalışanlarımız ile ramazan etkinliğinizi gerçekleştiririz.

Etkinlik sonrasında veya öncesinde yapılacak olan anlaşmaya bağlı olarak ödememizi alırız ve ve sizden firmamızın sitesine görüş ve önerilerinizi eklemenizi isteriz. Bu geri dönütler bize referans olacağı gibi kendimizi geliştirmemiz için de yol gösterecektir.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...