Ses-Sahne ve Işık Kiralama

Erkan Yüksel Organizasyon

SES - SAHNE - IŞIK KİRALAMA


img00439-20090926-1308_800_400

SES – SAHNE – IŞIK KİRALAMA

 

Şirket olarak 10 yıldır üstün hizmet ve kalite ile müşterilerimizin büyük organizasyonlarında, düğün ve davetlerinde ihtiyaçlarını karşılama amacı ile yanlarındayız. Uzun yılardır yapmış olduğumuz işlerin tecrübesi ile son model araçlar kullanarak teknolojinin bütün yeniliklerini sizlere sunmaktayız.

 

Yapılan ve yapılacak olan organizasyonların içeri ne olur ise olsun ışık ses ve sahne sistemi çok büyük önem taşımaktadır. Bütün bunlar çok iyi bir şekilde dizayn edilir ve kusursuz olması sağlanır ise o zaman davetler daha da başarılı olur. Biz takım arkadaşlarımız ile yapmış olduğumuz çalışmalarda her şeyin eksiksiz ve mükemmel olmasını sağlamaktayız. Müşterilerimizin bizden beklentilerini fazlası ile karşılar iken davetlilerin keyif almasını sağlamaktayız.

 

HİZMETLERİMİZ

 

Organizasyon firması olarak organizasyonda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti sağlamaktayız. Bunların yanı sıra en önemli faktörlerden olan ses sistemi kurulumu, ışık ayarları, sahne kurulumu hizmetini de vermekteyiz. Bu sistemlerin kurulumunun yanı sıra kiralama hizmeti de vermekteyiz. Özellikle çok sayıda konser, defile, kongre, dans gibi gösterilerin sistemlerini kurmada imzamız bulunmaktadır.

 

Firma olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana sürekli sistemlerimizi yenileyerek yolumuza devam etmekteyiz. Bu sayede kendimizi daha taze tutup yeniliklerden geri kalmaksızın en iyi hizmeti vermeyi başarmaktayız. Biz müşterilerimizin işini, kolaylaştırırken çözüm odaklı çalışarak yeni fikirler ile daha güzel organizasyonlar yapılmasını sağlamaktayız. Özellikle personel kadromuzun profesyonel çalışmaları ile birbirinden başarılı işlere imzalar attık.

Firma olarak ses sistemleri kiralama, ışık sistemleri kiralama, görüntü sistemleri kiralama, sahne sistemleri, kulis sistemleri, mobil jeneratör kiralama gibi hizmetlerin yanı sıra bu sistemlerin kurulumunu da yapmaktayız.

 

SES SAHNE IŞIK SİSTEMLERİ

 

Ses, sahne, ışık sistemleri bir organizasyonun temel taşıdır. Bu sistemlerde doğabilecek herhangi bir aksilik organizasyonun gidişatını kötü olarak etkiler. Ses ışık sahne sistemleri, kongre seminer hizmetleri, reji ve yayın hizmetleri, görüntüleme hizmetleri, TV- Radyo kurulum hizmetleri gibi organizasyonlarda ihtiyacınız olabilecek her türlü hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetlerden yararlanıp daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edip orada bulunan iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Siz ve sevdiklerinizin organizasyonlarında ihtiyacınız olabilecek her türlü işi karşılayabilmek için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.