Yemek Organizasyonu

Erkan Yüksel Organizasyon

YEMEK ORGANİZASYONU


yemek-organizasyonu_800_400

YEMEK ORGANİZASYONU FİRMALARI

Biz Ey Organizasyon olarak yüksek kalite ve uygun fiyat ile %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunuyor, ayrıca titizlik ve düzen ile sağlığınızı ve damak tadınızı düşünerek hizmet veriyoruz. Taze ve kaliteli gıdalar kullanarak hem sizin imajınız hemde kendi firmamızın imajı açısından yüksek kalite ve görsel bir şölen yaşatmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimizin yapım aşamasından taşıma ve sunuş aşamasına kadar her ince ayrıntıya dikkat ediyor ve sizlere tam kalite hizmet sunuyoruz. İşi bilen deneyimli ve alanında uzman ekibimiz ile üstün hizmet ve amaca yönelik çözümler buluyoruz. Siz isteyin, biz yapalım.

Tasarım ve ayrıntılara gösterdiğimiz hassasiyetözen ve yenilikçi dizaynlar, eşi benzeri olmayan tasarımlar ile telafisi olmayan davetinizi üstün kalite ve memnuniyet ile sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Set menü

İş toplantısı sonrası,yemek programları,şirket tanıtım organizasyonları,ürün lansmanları,kuruluş yıl dönümleri,mezuniyet törenleri,yıl sonu baloları,düğünler,sünnet ve her türlü yemek organizasyonlarının en çok tercih edilen catering programı set menü yemek programıdır.Set menü içeriği soğuk ürün(Ordör) tabağıyla başlar.Ara sıcak,ana yemek ikramlarından sonra tatlı ve meyve sunumları ile devam eder.Set menü yemek hizmeti oturmalı masa düzeninde,menüde yer alan ürünlerin sırasıyla misafirlere servis edilerek sunulması ile tamamlanır.

Masa ve Sandalye temini,masa-sandalye örtüleriyle istenilen konsepte sizin arzularınız doğrultusunda dekor ve süslenmesine varıncaya kadar tüm hizmetleri profesyonel ekibimiz ve alanında uzman elemanlarımız tarafından gerçekleştiriyoruz.Önceliğimiz sizin istekleriniz, sizin ve davetlilerinizin memnuniyeti doğrultusunda en iyi hizmetivererek telafisi olmayan bu özel gününüzü yüksek kaliteyle sonlandırmaktır. Biz EY Organizasyon olarak; tercih ettiğiniz menü doğrultusunda ürünlerin hazırlanış aşamasından,sunuş aşamasına kadar taze ürünlerimiz ve titiz çalışmamız ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Açık Büfe Yemek

Açık büfede farklı mezeler, tatlılar ve sıcak yemekler bir araya gelerek davetlilere sunulur. Zenginliğin ve ihtişamınsimgesi haline gelmiş açık büfe göz doygunluğu sağlayan servis zenginliği,süsleme sanatıyla özelleşen ürünler ve farklı lezzetler ile davetlilere sunulur. Açık büfe yemek organizasyonu EY Organizasyon olarak profesyonelce ve titizlikle gerçekleştirdiğimiz,siz davetlilerimizinde beğendiği bir organizasyondur.Açık büfe yemek organizasyonlarımızı, Özel davet organizasyonlarınızda,Düğünlerinizde,Nişanlarınızda,Yılbaşı organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.

Açık büfe yemek organizasyonlarının, diğer organizasyonlara kıyasla bir güzel yanı da menü çeşitliliğidir.Bir çok farklı tat ve lezzet siz ve konuklarınızın beğenisine sunulur.Davetlileriniz seçimlerini yaparken,arzu ederlerse seçimleri aynı tatlardan yana kullanabilirler veya farklı alternatifler farklı tatlar deneyebilirler. Ey Organizasyon olarak Açık büfe organizasyonunu sizler için hem damak zevkinize hem göz zevkinize uygun bir hale getiriyoruz.

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...