Çadır Kiralama


KURUMSAL ÇADIR KİRALAMA HİZMETLERİ

Erkan Yüksel Organizasyon


Kurumsal Çadır

Erkan Yüksel Organizasyon

Organizasyon yapmak profesyonellik ve bilgi isteyen bir konudur. Uzun yıllardır yapmış olduğumuz başarılı organizasyonlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerin içerisinde organizasyonlarda doğabilecek aksi durumlara karşı alınan önlemlerde bulunmaktadır.

Mobil Çadır Kiralama

Erkan Yüksel Organizasyon

Örneğin açık hava da yapacağınız organizasyonlarda hava koşullarının nasıl olacağı tahmin edilse de her an her şey olabilir. Bu gibi durumlarda çadır kiralama ile sizlere yardımcı olarak organizasyonunuzun yarım kalmasını ya da mahvolmasını engellemekteyiz. Organizasyon yaptığınız alanın yetersiz kalması halinde de çadır kiralama ile işi kurtarabilirsiniz.

Festival ve Sahneler

Erkan Yüksel Organizasyon

Çadır aslında organizasyonların can kurtarıcı elemanıdır. Çadır kiralama ile birçok durumu kurtarmanız mümkündür. Biz ise organizasyonlar için vermiş olduğumuz sayısız hizmetlerin yanı sıra çadır da kiralamaktayız. Firma olarak Türkiye geneline çadır kiralama ve kurulumu hizmeti sağlamaktayız. Kuracağımız çadırlar ile oluşan şık ve büyüleyici mekânlarda nerede olduğunuzu unutacaksınız.

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

 

Organizasyon hizmetlerini çok uzun yıllardır yapmaktayız. Bu hizmetlerin yanı sıra kiralama hizmetleri de vermekteyiz. Kiralama hizmetlerimizden bazıları şunlardır.

 

•Sahne kiralama

•Masa sandalye kiralama

•Mobil jeneratör kiralama

•Minder kiralama

•Çadır kiralama

•Tribün kiralama

•WC kiralama

•Isıtıcı kiralama

 

Ekip olarak müşterilerimizin isteği ve talepleri doğrultusunda kiralanacak olan bu eşyaların kurulumunu da yapmaktayız. Vermiş olduğumuz bu hizmetler Türkiye’nin 4 bir yanı için geçerlidir. Çadırlarımızda kullanılan kumaşlar özel üretimdir. Aynı zamanda çok farklı model ve seçeneklerimiz ile geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Çadırlarımız güneş ışığına ve ateşe dayanıklıdır.

 

ORGANİZASYONLARDA ÇADIR KİRALAMA SEÇENEĞİ

 

Özellikle dış mekânlarda yapılacak olan organizasyonlar için mutlaka çadırın sunduğu kolaylıklarda yararlanmalıdır. Seçeceğiniz birbirinden güzel çadır modelleri ile daha şık ve konforlu alanlar oluşturabilirsiniz. Organizasyonlarınızda kullanacağınız çadırlar sayesinde yapmış olduğunuz organizasyonları daha gösterişli ve kaliteli hale getirebilirsiniz. Müşterilerimiz ile yapacağımız ortak çalışmalar sayesinde eşsiz organizasyonlara imza atmaktayız.

 

Müşterilerimizin isteklerini karşılamak amacı ile organizasyonun yapılacağı alana saatler öncesinden gitmekteyiz. Çadırları önceden kurarak herhangi bir aksi durumun yaşanmasını engellemekteyiz. Biz yaptığımız işlerde detaycılığa ve garanticiliğe önem verdiğimiz için güvenilir bir firmayız. İşimizi söz verdiğimiz gün ve saatte teslim ederiz.