Hakkımızda

EY ORGANİZASYON

2006 yılından bu yana İzmir ve çevresinde organizasyon hizmetlerini profesyonelce yürüten EY Organizasyon’u neden seçmeniz gerekir?

  • Kendisini sürekli yenileyip, geliştirerek rakiplerinden daima bir adım önde olmuştur.
  • Yaratıcı fikirlerin projelendirmesinde iddialıdır.
  • En özel anlarınızın, en özel anılara dönüştüğü organizasyonlara imza atar.
  • Altyapı ve teknik destek konusunda teknolojiyi yakından takip eder.
  • Uluslararası standartlarda işlere imza atar.
  • Kurumlar ile uzun vadeli, güvene dayanan iş birliklerine imza atar.

Erkan Yüksel Organizasyon olarak 2006 yılından bugüne İzmir Organizasyon Firmaları arasındaki yerimizi üst sıralarda koruyoruz. Düğün, nişan, kına, kurumsal toplantı, sünnet düğünü, piknik organizasyonları, kahvaltı organizasyonları, yılbaşı partileri, kokteyl organizasyonları, lansman toplantıları, doğum günü partileri ve daha birçok organizasyon hizmetimiz ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Herhangi bir organizasyonunuz için ihtiyacınız olacak her şeyi temin ederek, sizin de konuklarınızın da hayran kalacağı manzaralar ortaya çıkarıyoruz. Dilerseniz kokteyl dilerseniz ikramlık isterseniz de yemek gibi seçeneklerinizin bulunduğu catering hizmetleri, minik misafirler için animasyon hizmetleri, dekorasyon hizmetleri ve kiralama hizmetleri gibi bir organizasyonda ihtiyaç duyabileceğiniz her maddeyi titizlikle düşünüp sizin fikirleriniz ve istekleriniz doğrultusunda tasarlıyoruz.

Misafirlerinize sunulacak ikramlıklar ve yemekler, gelen çocuk misafirler için palyaço, oyun parkı, animatör gibi hizmetler, masa sandalyelerin düzeni ve süslemeleri gibi organizasyonunuzu eksiksiz kılacak her noktada sizlere kusursuz hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İzmir organizasyon şirketleri arasında, esas aldığımız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile piyasadaki rakiplerimizden bir adım öne çıkıyor, sizleri en mutlu ve en özel günlerinizde kendinizi çok daha özel hissetmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bir organizasyon firmasından ne bekliyorsanız,

Erkan Yüksel Organizasyon ailesi olarak, kaliteli ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile her gününüzde yanınızdayız! Hemen organizasyon hizmetlerimizi incelemeye başlayabilir, sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Etkinlik planlama ekibimiz, hayal ettiğiniz organizasyonu analiz ederek size özel tasarladıkları proje planı ile kusursuz bir etkinlik geçirmenizi sağlar.

Ödül - Kıdem Törenleri

Erkan Yüksel Organizasyon şirketimiz 2006 yılından bu yana her türlü etkinlik ve organizasyon taleplerinizde yanınızda olmuştur.

Detaylı Bilgi
Piknikler, Yıldönümü Kutlamaları, Konserler

Erkan Yüksel Organizasyon olarak çalıştığımız kurumlar arasında Türkiye Futbol Federasyonu başta yer almaktadır.

Detaylı Bilgi
Gala - Lansman Organizasyonları

Her ürünün pazarının ve hitap ettiği kesimin farklı olması nedeni ile her ürüne farklı bir planlama yaparak ve proje üreterek etkinlik düzenlemekteyiz...

Detaylı Bilgi
Temel Atma ve Fabrika Açılış Törenleri

Erkan Yüksel Organizasyon şirketimiz 2006 yılından bu yana her türlü etkinlik ve organizasyon taleplerinizde yanınızda olmuştur.

Detaylı Bilgi
Miting ve Kongre Organizasyonları

Erkan Yüksel Türkiye’nin her köşesinde, siyasi parti ayrımı gözetmeksizin anahtar teslimi Miting ve Kurultay organizasyonlarına imza atmıştır.

Detaylı Bilgi
Bayi, Kick-off, Yıllık Strateji, Motivasyon

Gerek belediyeler, valilikler, federasyonlar gerekse de çeşitli kurum ve kuruluşların kutlama, açılış ve kuruluş..

Detaylı Bilgi
Catering Hizmetleri

Erkan Yüksel Organizasyon CATERİNG Hizmeti olarak; uzun yıllar görev yapmış tecrübeli aşcılarımızla, hijyenik bir...

Detaylı Bilgi
Çadır Kiralama

Ekip olarak müşterilerimizin isteği ve talepleri doğrultusunda kiralanacak olan bu eşyaların kurulumunu da yapmaktayız.

Detaylı Bilgi
Ses Sahne Sistemi Kiralama

Şirket olarak 10 yıldır üstün hizmet ve kalite ile müşterilerimize büyük organizasyonlarda, düğün ve davetlerinde...

Detaylı Bilgi
Led Ekran Kiralama

Düzenleyeceğiniz etkinlik ve organizasyonlar da zaman ve paradan tasarruf etmek istiyor ve de birlikte iletişimde..

Detaylı Bilgi
Mobil Kiralamalar

Organizasyon denildiği zaman gösteriş, eğlence, aktivite, hareket, sahne, ışık gibi göz kamaştırıcı şeyler akıllara gelir.

Detaylı Bilgi

İletişime geçin size çözümlerimizle ilgili daha fazla bilgi verelim.