Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İZMİR ORGANİZASYON FİRMASI

Erkan Yüksel Organizasyon

İnsanların özel günlerini unutulmaz kılabilmek için hizmetler sunan Erkan Yüksel Organizasyon özellikle açılışlardan lansmanlara kadar her türlü aktivitelerde tecrübesini konuşturmaktadır.

Hazırlanma aşaması çok telaşlı ve karmaşık bir şekilde geçen bu özel günlerde firma profesyonel kişilerden yardım almak isteyenler için her şeyi kendilerine bırakılıp müşterilerinin arkalarına rahatça yaslanabilmesini isterler.
Müşterilerinin talepleri doğrultusunda yapacakları hazırlıklar her türlü özel günün muhteşem bir şekilde geçmesine vesile olmaktadır. Süslemeden dekora kadar birçok konuda çok farklı konseptler kullanmakta olan ve özellikle deneyimli çalışanları ile her türlü organizasyona son derece kaliteli bir şekilde hazırlanan firma gelen talepler karşısında çok hızlı bir şekilde harekete geçmektedir.

Erkan Yüksel Organizasyon Ne Tür Hizmetler Vermektedir?

Düğün, doğum günü, davet, piknik veya açılış gibi her zaman misafirlerin şık bir şekilde ağırlanması gereken ve en ufak bir aksiliğe yer olmayan organizasyonların akla gelen ilk ismi olan Erkan Yüksel Organizasyon bu alanda verdiği hizmetler ile artık birçok kişinin tek seçimi haline gelmeyi başarmıştır. Talebe göre palyaço, catering veya garson gibi farklı hizmetleri de organizasyonlara dahil eden firma ile çalışan kişiler bu özel günlerinde misafirlerini şık ve kaliteli bir şekilde ağırlamanın keyfini yaşayabilmektedirler.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmakta olan firma özellikle 2006 yılından bu yana içinde olduğu organizasyon sektöründe gitgide yükselen bir başarı grafiğine sahiptir. Her müşterisine aynı saygı ve ciddiyet ile yaklaşmakta olan firma özellikle en büyük çaplı organizasyonlardan çok daha küçük çaplı etkinliklere kadar gelen tüm taleplerde aynı hassasiyeti göstermektedir.

Erkan Yüksel Organizasyon ile Çalışmak İsteyen Kişiler Neler Yapmalıdır?

Her zaman için planlı ve titiz bir kurumsal yapıya sahip olan firma bu sayede birçok kişi için güvenilir bir iş ortağı olarak görülmektedir. Bu sebeple her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından talep görmekte olan firma hizmetlerini de daha kaliteli hale getirmek için çalışmaya devam etmektedir.
Muhteşem bir organizasyon ile misafirlerine unutulmaz bir gün yaşatmak isteyen herkes firmaya siteleri veya telefonları ile ulaşabilirler. Erkan Yüksel Organizasyon farkını yakından görmek isterseniz firma her an sizi ağırlamaya hazırdır.

Aklınızda bir soru mu var ? Cevaplamaktan memnuniyet duyarız

Erkan Yüksel Organizasyon  olarak bireysel ve kurumsal işlerimizde hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerle irtibat halinde kalarak organizasyonun planlaı bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.


Telefon
Adres

Catering & Organizasyon

Catering & Organizasyon alanında sunduğumuz hizmetler ve çalıştığımız çözüm ortakları ile

İzmir Organizasyon firmaları arasında önemli bir yer edindik amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak...